ü امکانات و زمینهای ورزشی:

زمین ورزشی روباز که شامل یک پیست دو و میدانی بوده و برای فوتبال و دیگر ورزشها نیز قابل استفاده است. از این زمین برای نمایشگاه نیز استفاده می شود.

زمین تنیس که دارای سطح سخت بوده و نورافکنهای ورزشی در طبقه چهارم ساختمان قرار دارد.

مرکز بدنسازی و باشگاه ورزشی که در برگیرنده انواع مختلفی از امکانات و وسایل بوده و در طبقه چهارم ساختمان قرار دارد.

مرکز بدنسازی و باشگاه ورزشی که دربرگیرنده انواع مختلفی از امکانات و وسایل بوده و در طبقه سوم ساختمان می باشد.


ü کامپیوتر و اینترنت:

تا 2 هفته بعد از شروع کلاسها یا زمانی که مرکز کامپیوتر اعلام نماید، دانشجویان می توانند از امکانات این مرکز برخوردار شوند.

این مرکز 24 ساعته بوده و در ساختمان مرکزی 2 طبقه اول قرار دارد. برای ورود به مرکز کارت دانشجویی الزامی است.

خدمات دسترسی از راه دور (Remote access service)

شماره های مودم برای دسترسی به اینترنت از راه دور فراهم می باشند.


ü كتابخانه دانشگاه :

كنابخانه دانشگاه با بيش از هزاران كتاب در فضائي بسيار بزرگ آماده استفاده دانشجويان مي باشد.علاوه بر اينكه كتابخانه ديجيتال دانشگاه نيز با امكانات دسترسي از وب و جستجوهاي هوشمند راه اندازي شده است.

ü خوابگاه KMUTT (بخش Bangmod):

  • ساختمان خوابگاه دختران که 11 طبقه بوده و گنجایشی در حدود 944 دانشجوی لیسانس دارد. اتاقهای 2 یا 4 نفره در این خوابگاه فراهم هستند.
  • ساختمان خوابگاه پسران که 10 طبقه بوده و گنجایش آن 388 دانشجوی لیسانس دارد. اتاقهای 2 یا 4 نفره در این خوابگاه فراهم هستند. این ساختمان دارای امکانات مدرن، آسانسور، سیستم های امنیتی و
    آتش نشانی می باشد.
  • یک آپارتمان یک خوابه با حمام و آشپزخانه بوده که هزینه آن 74 دلار  در ماه براي هر نفر می باشد.

ü خوابگاه KMUTT (بخش Bangkhuntien):


برای اقامت پرسنل، کارمندان و دانشجویان در بخش Bangkhuntien، دانشگاه دو ساختمان 4 طبقه با متراژی در حدود 50/37 متر مربع دارد.

محل اقامت Bangkhuntien با شعار "خانه زندگی و یادگیری" بنا شده است.

اتاقهای دانشجویی سه نفره هستند و کرایه آن 180 دلار برای هر نفر برای یک ترم می باشد.

ü بخش خدمات پزشکی:

دانشکده Thonburi بخش مرکزی خدمات پزشکی، تحقیق و خدمات آکادمیک برای کشور می باشد. اساساً، بخش خدمات پزشکی مشاوره ای از بخش امور دانشجویی بود که مستقیماً تحت نظرات این بخش عمل می کرد. در حال حاضر، این مرکز پزشکی تحت نظر منابع پزشکی اداره می شود.

دانشجويان با پرداخت حق بيمه درماني ناچيز مي توانند تا سقف 300 دلار در هر ترم در مراكز خصوصي و دولتي مورد درمان قرارگيرند و تحت پوشش بيمه باشند.

ü زبان انگليسي مورد نياز دانشگاه :

اين دانشگاه ،بعد از آزمون تعيين سطح اگر دانشجو نمره حدنصاب را كسب نكند ،به تشخيص دانشگاه و نمره كسب شده ،تعداد واحد هاي زبان  مشخص و بايد اين تعداد واحدها را در يك ترم اخذ نمايد و بگذراند. اما در هر صورت داشتن بنیه زبان مناسب برای این دانشگاه الزامی می باشد.